Arçelik kombi servisi


Soğuk havalarının kurtarıcısı kombiler artık servis destekleriyle ayağınıza kadar gelen bir olanak sağlıyor. Arçelik Kombi Servisi ile artık her sorun gideriliyor. Özellikle kış aylarında çok kullanılan kombilerin yıllık bakım yapılması zorun hale geliyor. Bir apartmanda oturuyorsanız baca sistemlerinin temizlenmesi gerekir. Kışı rahat ve hiç bir sorun yaşamadan geçirmek istiyorsanız. Kombilerinizin bakımını yapmak zorundasınız.

Müşteri Hizmetleri Olanağı

Arçelik Kombi Servisi hizmeti veren iklimservis.net adresinde, müşteri hizmetlerinin telefon numarası bulunmaktadır. Bu sayfadan kolayca ve hızlı hizmet veren müşteri temsilcileri kolayca ulaşabilirsiniz. Hızlı bir şekilde isteğinizi yerine getirecek servisleri adresinize yollayacaktır. Bakım, onarım, tamirat yapan bu servisler hızlı bir şekilde sorunuzu halledeceklerdir.

Kombi Servis Elamanları

Kışı sıcak geçirmenizi sağlayan bu servis elamanları her dakika hizmet vermektedir. Avrupa standartlarında 1 yıl garanti veren başka bir servis bulamazsınız. Herhangi bir markanın tamiratını yapan çalışanlarla asla kombinizi emanet etmeyiniz. Kombi gibi herhangi bir sorunda size zarar verecek önemli bir teknolojik aleti başkalarının eline vermek doğru olmaz. Servis kombi içerisinde ki parçayı değiştirirken yerine orijinal parçayı monte ederken her türlü markayı tamir eden çalışanlar orijinal parçayı değiştirip yerine sahte parça monte edebilirler. Bundan dolayı her zaman markanızın kombi servisiyle sorunlarınızı halletmeye çalışın. Arçelik Kombi Servisi işini hakkıyla en iyi yapan servislerdendir. Yılların tecrübesine dayanan bilgi birikimiyle güvenli ellerdesiniz. Kaliteli parçalar ve eğitimli birimler sayesinde hizmeti ayağınıza kadar getiren bu servis önce müşteri memnuniyeti anlayışına sahiptir. Her şey bir telefon kadar uzaktayken kendi servisinizi tercih etmekten asla kaçınmayın. Her zaman müşteri hizmetlerimizi arayarak sıkıntılarınız detaylı bir şekilde anlatmanız yeterlidir.

Klima Servisi

Arçelik Sadece Beyaz Eşyada Değil!

Beyaz eşya da dünya çapında milyonlarca kitleye ulaşmış Arçelik ayrıca kombi satışı ve kombi üretiminde de dünyanın tanınan firmalarından olmuştur. Arçelik Kombi Servisinin çalışanlarının öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti ve sağlığıdır. Bu ilkeyi esas alarak hareket eden bu firmamız TSE belgeli Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır. Tüm ürünler önce bir denemeye maruz kaldıktan sonra piyasa sürülür. Arçelik Kombi Servisi alanında uzman elamanlarıyla teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanırlar. Kombide oluşacak gaz kaçırma, ısıtmama sorunlarında gene çağrı elamanını arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Klima Servisi

 

 

 

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN